Rekrutacja w ZUS

Data opublikowania 22 kwietnia 2021

Zakład Ubezpieczeń Społecznych to jeden z niewielu pracodawców na polskim rynku, który skupia specjalistów z wielu dziedzin oraz daje zatrudnienie w dużych miastach i małych miejscowościach. W swych szeregach, poza osobami, które biegle poruszają się w tematyce emerytur, ubezpieczeń społecznych czy składek na te ubezpieczenia, ma m.in. lekarzy, specjalistów IT, audytorów czy analityków finansowych.

Od 1 kwietnia 2021 r. w Oddziale ZUS w Legnicy powstało Centrum Obsługi Wniosków o Ulgę, w którym docelowo pracować będzie 35 analityków ds. ulg i umorzeń. Obecnie ZUS prowadzi rekrutację do Centrum.

Centrum Obsługi Wniosków o Ulgę ma duże znaczenie strategiczne i ekonomiczne. Jest jednym z dziesięciu Centrów Obsługi Wniosków o Ulgę w Polsce. Oferuje pomoc finansowo-ekonomiczną dla różnych podmiotów gospodarczych, od mikroprzedsiębiorców działających na rynkach lokalnych po duże grupy kapitałowe.
Jeśli chcesz pracować w nowoczesnej strukturze organizacyjnej, o dużym znaczeniu dla gospodarki, w oparciu o nowatorskie narzędzia, ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

Zadania na stanowisku analityka ds. ulg obejmują:
· analizę sytuacji ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstw,
· ustalanie i analizę ratingu przedsiębiorstwa,
· rekomendację warunków udzielania przedsiębiorcom pomocy w spłacie
zadłużenia,
· ocenę kryteriów pomocy publicznej i udzielanie takiej pomocy
przedsiębiorcom, na zasadach określonych przez Komisję Europejską,
· obsługę spraw w ramach Tarczy Antykryzysowej w związku z pandemią.

Analityk na co dzień będzie współpracował z doświadczonymi doradcami ds. ulg i umorzeń, kompletującymi dokumenty od klientów z całej Polski. Otrzyma możliwość rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom, prowadzonym przez wyspecjalizowanych trenerów.

Dołącz do nas! Praca jako analityk ds. ulg i umorzeń w centrum usług wspólnych ZUS w Legnicy, na podstawie umowy o pracę, to dobry start do kariery u stabilnego pracodawcy.

Aplikuj przez formularz na stronie zus.pl w terminie do 29 kwietnia 2021 r.
https://www.zus.pl/o-zus/praca-w-zus/aktualne-ogloszenia-o-prace/-/hrlinkjob-offers/1/analityk-ds_-ulg-i-umorzen/3331274

Konsultacje z doradcą kariery
Dolnośląska Sieć Biur Karier