Strona główna/Bez kategorii/Program stażowy Absolwent

Program stażowy Absolwent

Data opublikowania 1 września 2020

Kaufland przygotował program stażowy dla absolwentów wszystkich kierunków studiów bezpośrednio po zakończonych studiach lub z krótkim doświadczeniem zawodowym. Celem programu jest poznanie specyfiki pracy w wybranym dziale. Program Absolwent daje nie tylko przepustkę do stałego zatrudnienia i możliwości awansu wewnętrznego. To przede wszystkim szansa na realizację interesujących zadań, podejmowanie różnorodnych wyzwań i możliwość odbywania szkoleń, nauki języków obcych oraz uczestnictwa w ciekawych projektach.

Aby zakwalifikować się do programu, należy interesować się handlem detalicznym, być osobą z potencjałem, zaangażowaną, otwartą, ambitną w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów, odporną na stres oraz gotową do pracy poza miejscem zamieszkania, a także chcącą rozwijać się w strukturach sprzedażowych międzynarodowego przedsiębiorstwa. Program absolwent to również szansa na rozwój i stabilne zatrudnienie dla osób zainteresowanych zagadnieniami m.in. z obszaru Zakupu, Zaopatrzenia, Księgowości, Logistyki, Administracji, HR czy IT.

Program rozwoju opiera się na rocznym wdrożeniu na stanowisku Menedżera Zespołu, które przewiduje zdobycie wiedzy we wszystkich obszarach funkcjonowania marketu oraz poznaniu specyfiki pracy w dziale art. świeżych oraz art. spożywczych. Program otwiera także szansę na dalszy rozwój kariery w strukturach sprzedażowych na stanowisku Menedżera Marketu.

Co zyskujesz, uczestnicząc w Programie Absolwent?

  • wdrożenie do pracy jako specjalista w Dziale Fachowym lub jako Menedżer Marketu w Pionie Sprzedaży,
  • rozwój na płaszczyźnie merytorycznej / menedżerskiej,
  • szansę na zdobycie praktycznych umiejętności pod okiem profesjonalistów z doświadczeniem,
  • możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem międzynarodowej sieci handlowej,
  • perspektywę rozwoju i awansu,
  • kompleksowy rozwój ukierunkowany na stanowisko docelowe dzięki poznaniu różnych Działów Fachowych.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Konsultacje z doradcą kariery
Dolnośląska Sieć Biur Karier