Strona główna/Bez kategorii/XIX Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa

XIX Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa

Data opublikowania 9 czerwca 2021

Naukowe Koło Ekonomistów zaprasza do czynnego i biernego udziału w XIX Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej pt. „Nauki społeczne i współczesna ekonomia – szanse, zagrożenia, wyzwania”.  

Wydarzenie jest w pełni darmowe (zarówno dla słuchaczy, jak i prelegentów) i odbędzie się w formie zdalnej za pośrednictwem platformy MS Teams w dniach 10-11 grudnia 2021 r.  Prelegenci mogą rejestrować się do dnia 14 listopada 2021 r. (za pośrednictwem formularza – link w wydarzeniu poniżej).  

Organizatorem wydarzenia jest NKE, Instytut Nauk Ekonomicznych Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Głównymi atutami XIX MSKN-u jest jego międzynarodowy i interdyscyplinarny charakter oraz fakt, że prelegenci będą mieć możliwość wygłoszenia swoich referatów w języku polskim lub angielskim. Organizowane cyklicznie Międzynarodowe Studenckie Konferencje Naukowe rokrocznie cieszą się niemalejącym zainteresowaniem zarówno wśród studentów z polskich uczelni, jak i zagranicznych, w tym m.in. z Indii czy z Indonezji.

 

LINKI DO WYDARZEŃ REKRUTACYJNYCH:

Prelegenci/Speakers–Konferencja Naukowa XIX MSKN|XIX International Student Scientific Conference:

https://www.facebook.com/events/115962017178770/

Słuchacze/Listeners – Konferencja Naukowa XIX MSKN | International Student Scientific Conference:

https://www.facebook.com/events/4607752422574647

Konsultacje z doradcą kariery
Dolnośląska Sieć Biur Karier