Strona główna/Bez kategorii/Trwa rekrutacja do programu stypendialnego „Uniwersytet Sukcesu”

Trwa rekrutacja do programu stypendialnego „Uniwersytet Sukcesu”

Data opublikowania 8 maja 2024

Fundacja Digital University, zaprasza studentki w wieku 18-25 lat, które stawiają czoła trudnościom życiowym, do wzięcia udziału w bezpłatnym programie stypendialnym, którego celem jest wyposażenie Stypendystek w umiejętności i kompetencje kluczowe na współczesnym rynku pracy.

Roczny program oferuje m.in.:

  • Doradztwo HR: Pomoc w tworzeniu profesjonalnego CV, przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, wsparcie w poszukiwaniu pracy.
  • Kursy IT: Opłacenie specjalistycznych kursów z zakresu analizy danych, cyberbezpieczeństwa lub zarządzania projektami, które kończą się profesjonalnym certyfikatem poświadczających nabycie kompetencji.
  • Mentoring 1 na 1: Sesje z doświadczonymi ekspertami i ekspertkami, którzy pomogą Stypendystkom wybrać zawodową ścieżkę.
  • Warsztaty rozwojowe: Szkolenia rozwijające umiejętności miękkie i wzmacniające poczucie własnej wartości, przygotowujące do stawiania czoła wyzwaniom zawodowym i nie tylko. Dodatkowo z uwagi na to, że Digital
  • University jest wiodącą organizacją w Polsce w dziedzinie transformacji cyfrowej oferujemy naszym Stypendystkom kurs praktycznego wykorzystywania narzędzi AI, aby jeszcze bardziej pomóc im wyróżnić się na rynku pracy

Zapraszamy kobiety znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej do skorzystania z możliwości, jakie oferuje program i skorzystania ze wsparcia w postawieniu pierwszych kroków na zawodowej drodze.

Rekrutacja trwa do 14 maja 2024 r.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://uniwersytetsukcesu.com/

Dodatkowo zapraszamy społeczność studencką do skorzystania z bezpłatnych kursów IT (wstęp do analizy danych, wstęp do cyberbezpieczeństwa i 100h kurs English w IT): https://uniwersytetsukcesu.com/spolecznosc/

2 uśmiechnięte kobiety i treść dotycząca bezpłatnego programu stypendialnego

Konsultacje z doradcą kariery
Dolnośląska Sieć Biur Karier