Strona główna/Bez kategorii/Eko-wyjazdy dla młodzieży w wieku 18-30 lat do Grecji i Włoch

Eko-wyjazdy dla młodzieży w wieku 18-30 lat do Grecji i Włoch

Data opublikowania 2 lipca 2021

3 tygodnie wolontariatu grupowego, udział w szkoleniach i warsztatach, pomoc przy pracy w ekorolnictwie. Wszystko to dla osób w wieku 18-30 lat, które zdecydują się na wyjazd do Grecji lub Włoch. Koszty pokrywa Europejski Korpus Solidarności!

Zamieszkaj przez 3 tygodnie w Hopeland, 7-hektarowym ekologicznym miejscu w południowej Grecji i Włoszech i współtwórz swoją wymarzoną społeczność z 15 innymi wolontariuszami z Włoch, Polski, Hiszpanii i Grecji.

Dołącz do projektu, celem którego jest promowanie działań wolontariackich wśród młodzieży oraz wzmacnianie solidarności w społeczeństwie w dziedzinie ochrony środowiska, edukacji ekologicznej, balansu w ekosystemie, recyclingu, etc. Wesprzyj lokalne ekorolnictwo pracując m. in. na polach i uprawach.

ReAct to program Europejskiego Korpusu Solidarności.

Działania organizowane są:

  • we Włoszech: 12-30 lipca
  • w Grecji: 21 lipca -8 sierpnia

Jeżeli masz 18-30 lat, lubisz zdobywać wiedzę i rozwijać swoje umiejętności, entuzjastycznie podchodzisz do zajęć praktycznych oraz gotowy jesteś zamieszkać przez 3 tygodnie w słonecznej Grecji lub Włoszech – zostań „Hopelanderem”. Wszystkie koszty pokrywają organizatorzy wyjazdu.

Wypełnij jeden z poniższych formularzy zgłoszeniowych:

Koordynator: Agnieszka Kawecka, e-mail: projekty@newtechlodz.com

Źródło: www.eurodesk.pl
Konsultacje z doradcą kariery
Dolnośląska Sieć Biur Karier