Targi pracy on-line

Jutro i pojutrze (1-2.04) w godz. 14:00-20:00 startują wirtualne targi pracy.

Sytuacja na rynku pracy jest naprawdę ciężka, szykują się kolejne zwolnienia, a większość firm wstrzymała procesy rekrutacyjne – to nie jest dobry czas na szukanie pracy… Niekoniecznie.

Wciąż możemy, a nawet powinniśmy rozmawiać z pracodawcami o pracy w kryzysie i po kryzysie. Bo kiedyś to wszystko się skończy i nasze życie zacznie wracać do normy. A wtedy warto być o krok do przodu przed wszystkimi, którzy w tym czasie nie zrobili nic, by odnaleźć się w nowej sytuacji na rynku pracy.

Co znajdziesz na targach?

1.Rozmowy z rekruterami na czatach na żywo. Już teraz możesz dowiedzieć się co zrobić, by szybko znaleźć pracę, jakie umiejętności możesz uzupełnić, co poprawić w swoim CV etc.?

Jak to zrobić?
Rozmowę z wybranym rekruterem firmy możesz rozpocząć poprzez kliknięcie przycisku „Rozpocznij rozmowę” pod zdjęciem rekrutera w trakcie trwania targów. Wypełnij krótką ankietę, która pomoże rekruterowi poznać Cię trochę lepiej i poczekaj na kontakt. I już.

2. Podnoszenie kompetencji i zdobycia konkretnej wiedzy na blisko 30 bezpłatnych webinarach na żywo z najlepszymi trenerami.

Tematyka: zarządzanie czasem, planowania kariery, skuteczne poszukiwanie pracy, kwestie praw pracownika (tak ważne w ostatnim czasie) oraz przebranżawianie się.

Listę szkoleń znajdziesz tu https://careerexpo.pl/#trainings. Możesz do nich dołączać na żywo i opuszczać w każdym momencie.

3. Otwarte sesje Q&A (pytanie & odpowiedź) z firmami – zapytaj je, o co tylko chcesz podczas transmisji live na naszej stronie i profilu facebook (https://www.facebook.com/pl.careerEXPO/). Poniżej znajdziesz harmonogram sesji Q&A:

Dzień 1 (1.04):
14:00 – 14:30 – firma Rawlplug
15:00 – 15:30 – firma Faurecia
16:00 – 16:30 – firma Kaufland

Dzień 2 (2.04):
17:15-18:15 – Wszystko co musisz wiedzieć o karierze zawodowej – Angelika Blicharz, Architekt Kariery – konsultacje zawodowe

Zarejestruj się – https://careerexpo.pl/rejestracja.

Źródło: Career Expo