Absolvent Talent Days 2019

Zapraszamy na wiosenną edycję Absolvent Talent Days 2019.
Czym są Absolvent Talent Days? To największe targi pracy w Polsce.
Dla kogo są przeznaczone? Dla Was – studentów i młodych absolwentów.
Gdzie się odbywają? W jednym z 7 największych miast w Polsce.
Kogo spotkasz? Przedstawicieli najważniejszych firm na rynku właśnie teraz szukających pracowników, prezesów i managerów polskich i zagranicznych firm, ekspertów HR, gwiazdy popkultury. Setki ofert pracy z różnych branż, debaty, szkolenia career building, konsultacje ze specjalistami HR oraz możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV. Dodatkowo, dobra zabawa, networking i niezapomniane doświadczenia!
Czy znajdziesz pracę? To zależy tylko od Ciebie. Ponad 8 tysięcy uczestników Absolvent Talent Days już znalazło pracę. Dołącz do nich!!
Porozmawiaj z wybranymi pracodawcami i sprawdź, kogo szukają. Aplikuj od razu – zostaw swoje CV lub po prostu poznaj warunki współpracy, możliwości rozwoju i benefity. Wszyscy są otwarci na rozmowę, więc nie bój się zadawać pytań. Możesz być pewny, że na Absolvent Talent Days znajdziesz coś dla siebie, nawet jeżeli obecnie nie szukasz pracy, praktyk ani staży.Weź udział w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach, poznaj nowe funkcje Excela lub dowiedz się, jak budować własną markę i wizerunek.
Gdzie i kiedy odbędą się Absolvent Talent Days?
●    Warszawa, 6 marca
●    Wrocław, 8 marca
●    Rzeszów, 13 marca
●    Poznań, 15 marca
●    Kraków, 20 marca
●    Katowice, 22 marca
●    Łódź, 29 marca
●    Gdańsk/Sopot, 10 kwietnia
Rejestracja-> https://www.absolvent.pl/talentdays/rejestracja